/62/ 781 28 27 biuro@rol-max.pl

Informacje o firmie

 

Firma Rol-Max powstała w 2004 roku.

Firma nasza znajduje się w Chojęcinie Szum (woj. Wielkopolskie). Jest to miejscowość przy drodze krajowej nr 8 (DK8) o długości ok. 721,484 km prowadząca od przejścia granicznego do Czech w Kudowie-Zdroju do przejścia granicznego na Litwę w Budzisku..co powoduje iż klienci w łatwy sposób mogą nas odnaleźć.

 

W pierwszych latach działalności firma nastawiona była na sprzedaż ciągników oraz maszyn rolniczych Rabe, Voge&Noot dla rolników indywidualnych, firm transportowych i leśnictwa.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży rolniczej i współpracy z klientem Firma osiągnęła główny priorytet – solidną i rzetelną obsługę.

Następnym krokiem była sprzedaż części zamiennych Kramp, Menke, Granit do wszelakiego sprzętu rolniczego. 

 

ROL-MAX stara się zapewnić optymalną obsługę klienta, kreując niską cenę i gwarantując jakość i markę oferowanych towarów. Dzięki czemu nasza działalność rozwija się i buduje szerokie spektrum klientów, którzy są zadowoleni z jakości oferowanych przez nas maszyn i urządzeń. Obsługa klienta na miejscu oraz dojazd przedstawiciela bezpośrednio do jego domu to nasz kolejny atut. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam oferować szeroką gamę maszyn i urządzeń, także na zamówienie indywidualne.

 

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i duże przedsiębiorstwa, zapewniając jednocześnie sprzedaż, części zamienne oraz pełen serwis.

W naszej firmie pracują sprawdzeni i doświadczeni fachowcy, posiadający duże zaangażowanie i wiedzę techniczną, umożliwiające profesjonalną obsługę klienta.

 

 

Naszym klientom oferujemy:

maszyny i urządzenia rolnicze

części zamienne Kramp, Menke, Granit,

leasing, kredyty i pożyczki rolnicze w tym kredyty do unijnego programu PROW. 

Klientów indywidualnych, przedsiebiorstwa zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą internetową. Prosimy o kontakt z opisem jakiego sprzętu, narzędzi Państwo szukają a chętnie odpowiemy.